O nas..

O nas..

Działamy na rynku Polskim od 2001 roku , początkowo zaopatrywaliśmy przemysł meblowy w narzędzia pneumatyczne do produkcji stolarki okiennej oraz mebli , od 2004 roku przystapiliśmy do współpracy dystrybucyjnej z uznanym austraickim producentem farb i lakierów dla przemysłu WILDSCHEK LACKE CO AG , najwyższa jakość oferowanych produktów lakierowych , olejów do impregnacji drewna pozwoliła na współprace z poliskimi firmami produkującymi dla IKEA , dodatkowo jesteśmy głównym dostawcą lakierów oraz podkładów dla najwiekszego uznanenego na świecie producenta woblerów wedkarskich firmy Salmo .

W 2007 roku rozszerzyliśmy swoją działalnośc o sprzedaż pomp membranowych do zastosowań przemysłowych uznanego na całym świecie producenta pomp dwu-membranowych zasilanych spreżonym powietrzem firmy VERSAMATIC z fabryka Warren Rupp Inc z siedzibą w Cleveland Ohio Usa , należymy do najwiekszej w USA korporacji IDEX Inc skupiajacej nalepszych na swiecie producentów urzadzeń do transferu cieczy . Warren Rupp jest rowniez dostawca czesci zamiennych do pomp membranowych Wilden, ARO, YAMADA .


Od roku 2009 jesteśmy głównym przedstawicielem marki VERSAMATIC w Polsce , do grona naszych odbiorców należą najwieksze zaklady produkcyjne we wszystkich branżach w których znajdują zastosowanie pompy pneumatyczne membranowe .


W 2017 roku podjęliśmy współprace z firma JDA Global LLC USA na zasadach wyłączności , JDA GLOBAL jest producentem części zamiennych NOMAD do pomp WILDEN , ARO , YAMADA , Dor-Oliver, Graco .. Dostarczamy części zamienne w najwyzszej jakośći i najlepszych na rynku cenach do najwiekszych zakładów produkcyjnych w Polsce .

Pompy pneumatyczne
VERSAMATIC

team1 VERSAMATIC.COM.PL

Lakiery przemysłowe
WILDSCHEK LACKE

team2 WILDSCHEK.AT

Czesci zamienne pomp
WILDPARTS.PL

team3 WILDPARTS.PL

Sklep On-Line
POMPY MEMBRANOWE , CZESCI

team4 SKLEP I POMPY-CZESCI

CZESCI POMP
CZESCI POMP PNEUMATYCZNYCH

team5 SKLEP II CZESCI

Wildschek Polska historia działalności..

6/2001
Rozpoczęcie działalności !

Sprzedaż hurtowa urzadzeń i narzędzi pneumatycznych

9/2002 - do dziś..
Rozpoczęcie współpracy z WILDSCHEK LACKE AG AUSTRIA

Dystrybycja farb i lakierów dla przemysłu meblowego ,impregnaty do drewna , konstrukcje stalowe

04/2009 - do dziś..
Przedstawicielstwo w Polsce VERSAMATIC Inc , USA

Podjecie współpracy na zasadach wyłaczności w Polsce z producentem pomp membranowych dla przemysłu VERSAMATIC Inc Co USA ..

1/2017 - do dziś..
Rozpoczęcie współpracy z JDA NOMAD Global LLC USA Ca,

Dystrybucja w Polsce części zamiennych do pomp marki Wilden , Aro , Graco , Yamda..


Jesteśmy aby oferować tobie pomoc...

Pompy membranowe VERSAMATIC USA.. Lakiery-Farby WILDSCHEK AG.. Cześci zamienne pomp WILDEN,ARO..